Autoremont Haapsalus.

Hea autoomanik! Kui soovid oma autot remontida usaldusväärses ja professionaalses autoteeninduses, siis Tradilo OÜ  vastab kõikidele Teie  ootustele. Meie ettevõte tegutseb juba alates aastast 1995 autovaruosade müügiga, autoremondi ja -keretööde valdkonnas.  Oleme KIA, Renault ja Dacia ametlik teenindus Haapsalus ja Läänemaal, vastame tootjate poolt esitatavatele nõuetele ning omame sertifikaate, mis lubavad teostada ka kõikide eelmainitud automarkide garantiitöid ja hooldustöid. Autoremonti ja hooldust teostame ka kõikidele teistele automarkidele nii uutele kui vanadele vastavalt margi tootja juhistele ja nõuetele.  Me lubame , et teostame kõik remonttööd kvaliteetselt ja kiiresti, hoides kinni tähtaegadest ja kokkulepitud tööde maksumusest. Anname kõigile oma tehtud töödele ja müüdud varuosadele garantii. Säilitame ka Teie auto hooldusajaloo, mis sisaldab kõike, mis on meie juures tehtud kuupäeva ja kilomeetri täpsusega (varuosad, remonttööd ja hooldused).

Meie tehtavad tööd : automaatkäigukastide õlivahetus, kliimaseadmete hooldus ja täitmine, konditsioneeri täitmine, lisavarustuse paigaldus, mootoriõli vahetus, sildade reguleerimine, diagnostika, ostueelne kontroll, käigukastiõli vahetus, sõiduautode hooldus ja remont, kaubikute hooldus ja remont, elektritööd, mootoririhma vahetus, pidurite hooldus ja remont, sõiduki tehnilise seisukorra kontroll,sõidukite kahjukäsitlus, avariijärgne remont, sõidukite kahju hindamine, mootoriketi vahetus, rehvide vahetus ja parandus, tulekustuti kontroll, kojameeste vahetus, pirnide vahetus ja tulede reguleerimine, ülevaatuseelne kontroll ja remont, veakoodide lugemine , veermiku kontroll ja remont, aku kontroll ja vahetus.

Remonttööde ajaks võta asendusauto alates 20€ päev.

Meie autoteenindusest leiate lahenduse kõikidele Teie autot puudutavatele probleemidele. Suuremate remonttööde jaoks on vaja broneerida aeg helistades numbril +372 5097384 või saata email hooldus@tradilo.ee, aga väikseimaid töid teeme ka ootetööna (enamus pirnivahetusi, aku testimine ja vahetus , kojameeste vahetus, rehvivahetus- ja parandus). Autoremondi tööde ajal saate aega veeta meie ooteruumis, kus on konditsioneer, tasuta wifi, diivanid ja kohvimasin- vahetus läheduses on Olerexi ja Circle K tanklad, Bauhofi ehituspood ja Rannarootsi kaubanduskeskus, kus on kaks söögikohta Pizza Grande , Cafe Tallinn ja palju kauplusi nagu näiteks Rademar, Pepco, Jysk , Selver ja  Takko Fashion.

Kliimaseadmete remont, hooldus ja täitmine Haapsalus.

Tööde teostamiseks kasutame täisautomaatset kliimaseadme hoolduse aparatuuri, mis tagab täpse ettenähtud külmaine ja õlikoguse kliimaseadmes. Lisame ka värvaine, et tulevikus oleks lihtsam võimaliku lekke korral viga tuvastada.

Konditsioneeri täitmine ja hooldus sisaldab: vana külmaaine, niiskuse ja osaliselt määrdunud õli eemaldamist, vaakumis hoidmist  20 minutit, õige koguse külmaaine, värvaine ja margikohase õli lisamist.

Tööd teostab vastava väljaõppe läbinud ja sertifitseeritud spetsialist.

Konditsioneeri täitmiseks  või kliima hoolduseks Haapsalus

broneeri aeg : +372 5097384

Sildade reguleerimine Haapsalus .

Reguleerime sildasi sõiduautodel, kaubikutel ja maasturitel kvaliteetsel 3D sillastendil. Võimalik reguleerida ka väga suure kuni 26 tolli veljemõõduga sõidukite sildasid.

Sildade reguleerimine: miks seda vaja on ja kui tihti seda teha tuleks? 

Aja broneerimiseks helistage : +372 5097384