AUTODE KASKOREMONT JA KAHJUKÄSITLUS HAAPSALUS.

Kasko ja liikluskindlustus juhtumite kahjukäsitlus Haapsalus.

Tegutseme koostöös kindlustusseltsidega pidevalt selle nimel, et muuta kahjuavalduste täitmine ja kahjude vormistamine kiiremaks ja mugavamaks. Avariijärgne autoremont peab olema kiire ja kvaliteetne. Avarii või kahjujuhtumi korral helista: +372 5149139

Mida teha liiklusõnnetuse korral?

  • Peatu võimalikult kiiresti põhjustamata sellega lisaohtu ja lülita sisse ohutuled
  • Halva nähtavuse korral paigalda ohukolmnurk
  • Kui kannatanu(d) vajavad abi, siis teata 112
  • Tee kõik, et liiklus sündmuskohal oleks ohutu
  • Kui õnnetusel on mitu osapoolt, siis liiklusõnnetuse vormistamisel ja asjaolude selgitamisel  ole viisakas ja püüa jääda rahulikuks- liiklusõnnetus on kõigile osalistele suure tõenäosusega ebameeldiv kogemus.

Mida teha pärast liiklusõnnetust?

  • Kui tegemist on liikluskindlustusjuhtumiga ja Teie olete kannataja, siis autoremondi eest ise maksma ei pea ja täitke kahjuavaldus SIIN.
  • Sõitsite otsa loomale -Teil on kaskokindlustus ja teatasite õnnetusest numbrile 1247 , siis enamus poliiside puhul on autoremont Teile tasuta ja saate täita kahjuavalduse SIIN.
  • Kivi lendas klaasi või klaas purunes mingil muul põhjusel ja Teil on kaskokindlustus , siis enamus poliiside puhul on esiklaasi või küljeklaaside vahetus Teile tasuta ja saate kahjuavalduse täita SIIN.
  • Avastasite poest tulles, et Teie autol on mõlk ja süüdlast ei ole võimalik tuvastada, aga Teil on kaskokindlustus, siis enamus poliiside puhul tuleb Teil tasuda omavastutus pärast autoremonti ja täita kahjuavaldus SIIN.
  • Sõitsite ise vastu posti või juhtus mingi muu õnnetus, siis kaskokindlustuse korral tuleb Teil tasuda ainult omavastutus ja täita kahjuavaldus SIIN.

Kui Teie autol on vaja teha järgnevaid töid, siis võtke meiega ühendust +3725149139 või reimo@tradilo.ee

Kahjukäsitlus Haapsalus, avariiremont Haapsalus , kaskokahju remont Haapsalus, esiklaasi vahetus, mõlkide eemaldus, auto värvimine, kahju hindamine Haapsalus , kaskoremont , klaaside vahetus, esiklaasi parandus, autoklaasi vahetus, autoklaaside müük, autode kere- ja värvitööd, kaubikute avariijärgne remont, värvitööd tervele autole ja üksikutele detailidele, kasko remont, avarii remont, sõiduautode avariijärgne remont  – meiega võib ühendust võtta kõikide autoga seotud kahjude korral.

Oleme kõikide kindlustusseltside partnerid kahjukäsitlemisel. Kohapeal on võimalik täita kõik vajaminevad dokumendid ja saada abi keerulisemates küsimustes. Kui Te ei soovi kahjukäsitlust täita internetis, siis aitame Teid heameelega ka kohapeal  Tallinna mnt 73, Uuemõisa 90401,Haapsalu linn, Lääne  maakond , telefonis +3725149139 või emaili teel reimo@tradilo.ee

Oleme koostööpartneriks järgnevatele kindlustustele ERGO, BTA, GJENSIDIGE, IF, LHV, PZU, SALVA, SEESAM, SWEDBANK ja SEB